Teslimat Bilgileri

TESLİMAT BİLGİLERİ

Sipariş etmek istediğin ürünlerini sepetine ekledikten sonra iki farklı teslimat seçeneğimizden sana uygun olanı seçebilirsin.

‘Ücretsiz Mağazadan Teslim Al’ seçeneği ile seçtiğin mağazadan ürününü ücretsiz bir şekilde teslim alabilirsin. Eğer sepetindeki ürünler mağaza stoğunda bulunuyorsa, ‘Mağazadan Stoğundan Satın Al’ seçeneğini seçerek ertesi günü ücretsiz bir şekilde seçtiğin mağazadan ürününü teslim alabilirsin. ‘Mağazadan Teslim Al’ seçeneği ile sepetindeki ürünler seçtiğin mağazamıza depomuzdan gönderilir.

‘Adrese Teslim’ seçeneği ile siparişini istediğin adreste teslim alabilirsin. Anlaşmalı olduğumuz adrese teslimat firmaları Hepsijet, MNG, Inter by MNG Ekspress ve Aras Kargo’dur.

‘Mağazadan Hızlı Teslimat’  seçeneği ile sporla daha hızlı buluşabilirsin.

Mağazadan Hızlı Teslimat hizmetini ‘Adrese Teslim’ kategorisinin altında görebilmen için 3 koşulun sağlanmış olman gerekiyor.

  • Sepetindeki bütün ürünlerin mağazamızda yeterli stoğunun olması
  • Mahallenin mağazanın dağıtım alanında olması
  • Mağazaya ait günlük sipariş kotasının dolmamış olması

Eğer bu 3 koşulu sağlıyorsan, mağazadan siparişin hızlı bir şekilde hazırlanır ve kargoya verilir.

İstanbul, Ankara ve İzmir’de saat 12.00’a, Bursa, Antalya ve Bodrum’da saat 14.00’a  kadar verilen siparişler PackUpp teslimat firması ile aynı gün teslim edilir. Adana, Samsun, Eskişehir, Kayseri, Mersin, İzmit ve Tekirdağ illerinde Aras ve UPS kargo ile siparişleriniz 2 gün sonra teslim edilir.

Mağazadan Hızlı Teslimat için adresinin hizmet alanında olup olmadığını aşağıdaki linki kullanarak sorgulayabilirsin.

https://www.yeldan.com/magazadan-adrese-teslimat


TESLİMAT SÜRELERİ

Aras, Mng, Yurtiçi ve PTT kargo için teslimat süresi 600 Km'ye kadar 1 iş günü, 600 Km'den uzak mesafeler için ise 2 ile 5 gün arasındadır. Kargo firmalarının belirlediği bölgelere adrese teslimat yapılamamaktadır. Adrese teslimat yapılamayan bölgelere istenen kargolar en yakın kargo şubesinden teslim alınmalıdır. Adresinizin teslimat alanı dışında olup olmadığını seçeceğiniz kargo firmasından öğrenebilirsiniz

Inter by MNG Ekspress kargo hizmetimiz sadece İstanbul içi teslimatlarda seçilebilmektedir. MNG ekspress kargo seçeneğini seçtiysen, sabah 07.00'ye kadar oluşturduğun siparişler aynı gün, 07.00 ve sonrası oluşturduğun siparişler ertesi gün adresine teslim edilir.

Hepsijet ile Ankara, İzmir, Bursa, Kocaeli, Manisa, Antalya, Balıkesir, Düzce, Eskişehir illerine ertesi gün, İstanbul’a ise randevulu olarak aynı gün veya ertesi gün teslimat yapılmaktadır. İstanbul için randevulu teslimat saatlerimiz 09:00-13:00,13:00-18:00 ve 18:00-23:00 arasındadır.Randevulu teslimat seçeneklerinde sipariş oluşturduğunuz saat etkili olacaktır.

Mağazadan Hızlı Teslimat seçeneği için İstanbul, Ankara ve İzmir’de saat 12.00’a, Bursa, Antalya ve Bodrum’da saat 14.00’a  kadar verilen siparişler PackUpp teslimat firması ile aynı gün teslim edilir. Adana, Samsun, Eskişehir, Kayseri, Mersin, İzmit ve Tekirdağ illerinde Aras ve UPS kargo ile siparişleriniz 2 gün sonra teslim edilir.

*Pandemi döneminde; kargo firmalarının yoğunluğu nedeniyle teslimat sürelerinde değişiklikler ve gecikmeler olabilmektedir.


KARGO ÜCRET POLİTİKASI

Kargo ücretleri ürünlerimizin ebatları ve ağırlıkları göz önünde bulundurularak hesaplanmaktadır.

Satın aldığın ürünlerin kargo fiyatlarını sepetinde görebilirsin.

Kargo Bedava Etiketli ürünlerde kargo ücreti yeldan.com tarafından karşılanmaktadır.

Yeldan Bilgisayar'u resmi internet satış adresi olan www.yeldan.com üzerinden satın aldığın kış sporları kategorisi ürünleri (boardlar, bağlamalar, kayaklar, vb...) ayarları (kullanıcıya özel olduğu için) yapılmadan gönderilir.

Yeldan.com'dan yapacağın 100 TL ve üzeri alışverişlerinde ücretsiz kargo!

*Yeldan, kargo kampanyası koşullarında değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.


KARGO TESLİM ALIMI

Siparişinin kargo şirketine teslim edilmesini takiben, kayıtlı e-posta adresine bir bilgilendirme mesajı iletilir. Siparişleri ortalama 3 iş günü (haftasonu ve resmi tatil günleri hariç) içinde kargoya vermeyi hedefliyoruz.

Ürünler kargonun kabulü esnasında kontrol edilmelidir.

Yaşanabilecek eksiklik ya da hasar durumunda tutanak tutulmalıdır, aksi halde Yeldan Bilgisayar sorumluluk kabul etmemektedir.

Teslim alacağın ürünlerin hasarlı ya da eksik çıkması durumunda sizden "Kargo Tespit Tutanağı" talep edileceği için;

ürünlerinizi kargo görevlisinden teslim alırken kargo görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alın ve hasarlı ya da eksik ürün olması durumunda tutanak tutturun.

Aksi halde; Kargo Tespit Tutanağı bulunmayan bildirimler geçersiz sayılacak; eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmiş sayılacaktır.

www.yeldan.com sitemizden yapmış olduğun alışverişlerde ürün teslimatını Mng Kargo ve Aras Kargo ile yapmaktayız.

Siparişinin kargo şirketine teslim edilmesini takiben, kayıtlı e-posta adresine bir bilgilendirme mesajı iletilir.

Siparişlerin ortalama 48 saat içinde (haftasonu ve resmi tatil günleri hariç) kargoya verilir.

Kullanıcılar, teslimat süresinde yaşanabilecek gecikmeleri en aza indirmek için adres bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak bildirmekle yükümlüdür.

Hatalı adres bildiriminden kaynaklı gecikmelerden www.yeldan.com sorumlu değildir.

Not:Kargo firmaları hacmi büyük ve ağırlığı fazla olan kolileri bina önüne kadar taşımaktadır.

Daha detaylı bilgi için müşteri hizmetleri ekibimiz ile görüşebilirsin.


İADE SÜRECİ

www.yeldan.com adresinden yaptığın alışverişlerin iadesini 30 gün içerisinde yapabilirsin.

İadelerin için gönderim adresimiz;

Alıcı Adı: www.yeldan.com

Adres: Yenişehir Mh. Sümbül Sk. Ekinci Rezidans No: 8/B54 TR-34912 Pendik/İstanbul


DEĞİŞİM SÜRECİ

Değiştirmek istediğin ürünle beraber mağazalarımızı ziyaret ederek ya da Aras, Yurtiçi, Mns, Surat, PTT kargoyla depo adresimize ücretsiz olarak göndererek değişim işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Değişim için gönderim adresimiz;

Alıcı Adı: www.yeldan.com.tr

Adres: Yenişehir Mh. Sümbül Sk. Ekinci Rezidans No: 8/B54 TR-34912 Pendik/İstanbul

Satın aldığın ürünlerde değişim aynı ürünün sadece beden değişimi şeklinde yapılabilmektedir.

Değişim işlemi için hesabına giderek değişim talebi oluşturman gerekmektedir.

Değişim yapmak istediğin ürünlerin fiyatları aynı olmalıdır.